Kā pareizi eksportēt Latvijas mūziku?

2022. gada 3. Jūlijā

“Tev jānomierinās, Edgar. Biedru balsojums visu noteiks. Balsojam!” Dažu “industrijas speciālistu” nekaunība, kā arī sajūta par neaizskaramo visatļautību pārbarojusies līdz netveramam, grūti saprotamam līmenim, tamdēļ nupat notikusī LaIPAs kopsapulce man kā nu jau bijušajam šī biedrības biedram uz nenoteiktu laiku bija pēdējā.

Anestēzija, kas atdzīvina

2019. gada 10. Septembris

Vakar (9. Septembrī) kinoteātros visā pasaulē demonstrēja Amerikāņu grupas Metallica un San Francisko Simfoniskā orķestra koncerta "S&M2" ierakstu. 1999. gadā grupa ar šo pašu orķestri kopā muzicēja pirmo reizi un toreiz Larss no skatītājiem atvadījās ar tekstu "same time next year".

Mūsdienu [pop]mūzikas doktors Eds Šīrans

2019. gada 15. Jūlijs

Atceros, ka mūziķa koncerta paziņošanas dienā Facebook ierakstīju ziņu: uz šo koncertu jāaiziet neatkarīgi no tā, vai mūzika uzrunā vai nē. Saņēmu atbilstošu komentāru, ka, ja riebjas mūzika, tad ir labāki veidi, kā iztērēt 70 (vai cik tur tos) eiro.

Skumjas nesāp - tās izskan

2019. gada 2. Jūlijs

Esmu salīdzinoši ļoti mierīgs, vērīgs un niansētas detaļas izgaršot alkstošs koncertu apmeklētājs, kurš no zemes atraujas tikai tad, ja koncentrēti sapakotā pūļa inerces vadīts vienkārši fiziski nevaru nostāvēt uz grīdas.

Save yourself for the retirement...

June 28, 2019

Last night watched a movie about Avicii. As you may’ve heard, a Swedish electronic music talent passed away on April 20, 2018 - two years after announcing his “retirement” from touring and playing his last show.

Kā norakt Latvijas talantus?

2018. gada 30. Oktobrī

Amandas nostāšanās uz izbalsošanas līnijas raidījuma beigās jau otro reizi pēc kārtas no vienas puses liecina, ka pie televizora ekrāniem sēdošie lēmuši par labu acīmredzamā talanta neatbilstībai turpmākajai dalībai konkursā.

Tas brīdis, kad ar tevi neviens vairs negrib sadarboties

2018. gada 3. Oktobrī

Tiešraidē Robs Flins (Robb Flynn) paziņoja par savu biedru Fila Demela (Phil Demmel) un Deiva Makleina (Dave McClain) aiziešanu no grupas pēc 15 un attiecīgi 23 gadus ilgas kopīgas muzicēšanas. Zīmīgi, ka šis notika nedēļu pirms nākamās “Freaks and Zeroes” turnejas daļas, kura sākas rīt, 4.oktobrī.

Tu esi tik liels, cik maza ir tava pašapziņa

2018. gada 21. Augustā

Šis 19.augusta tvīts manī burtiski uzkurināja pārsteiguma, izbrīna, kā arī sajūsmas un prieka emociju buķeti, jo vēlreiz (un kārtējo reizi) skaidri un nepārprotami apliecināja mūzikas kā industrijas, biznesa uzbūvi.

About

Biography