Mūzikas biznesa realitāte

Kā pareizi eksportēt Latvijas mūziku?

2022. gada 3. Jūlijā

Kamēr jau padsmito gadu man neveiksmīgi izstrādājas spēja “censties saredzēt kontekstu”, “rast dialogu” un “sabiedrotos” negodprātīgi divkosīgā sabiedrībā, tikmēr publiskas izkārtnes aizsegā saujiņa cilvēku turpina apmierināt savas ambīcijas, apgūstot un rīkojoties ar svešu naudu.

Apskati

Anestēzija, kas atdzīvina

2019. gada 10. Septembris

Vēsture neatkārtojas. Tā tiek pārrakstīta lielām, treknām taktīm, trauslām jūtām, ar aizkustinājuma asarām acīs liekot smagnējus komatus un gaistošas jautājuma zīmes.

Apskati

Mūsdienu [pop]mūzikas doktors Eds Šīrans

2019. gada 15. Jūlijs

Pasaulē ir ārkārtīgi daudz mīlasdziesmu autoru, kuru dziesmas izskan pa radio un ir labi pazīstamas; vēl vairāk ir tādu, par kuru eksistenci neviens nenojauš. Un tad ir Eds Šīrans.

Apskati

Skumjas nesāp - tās izskan

2019. gada 2. Jūlijs

13. Jūnijā Sietlas grunge leģendas Alice in Chains uzstājās Tallinā Saku Suurhall halē. Īsumā – Baltijas valstis šo jau sen bija pelnījušas, ko apliecina kaut vai dažas nedēļas pirms koncerta izsludinātā vietas maiņa no iepriekš paredzētās Rokkafejnīcas uz kaut ko ietilpīgāku.

The reality of the music business

Save yourself for the retirement...

June 28, 2019

... or your children. Or at least for your money to spend on the recovery. Sounds so harsh but, unfortunately, exactly as it is.

Mūzikas biznesa realitāte

Kā norakt Latvijas talantus?

2018. gada 30. Oktobrī

Latviešu X Faktora otrās tiešraides sport… tfu, konkursa laukumu pameta Latvijai neparasti jaudīgas balss īpašniece Amanda Maržecka.

Mūzikas biznesa realitāte

Tas brīdis, kad ar tevi neviens vairs negrib sadarboties

2018. gada 3. Oktobrī

Pagājušajā nedēļā ASV grupas Machine Head vadošās personas Roba Flina publicētais Facebook “live” video pamatīgi šokēja lielāko daļu grupas fanu.

Mūzikas biznesa realitāte

Tu esi tik liels, cik maza ir tava pašapziņa

2018. gada 21. Augustā

Neticami: ASV metālgrupa Machine Head sociālajā vietnē Twitter publisko fotogrāfiju no koncerta Āzijā, kurā bijis ap 200 cilvēku.

back